Chytrá dezinfekce virů a bakterií

Home / Aktuálně / Chytrá dezinfekce virů a bakterií
Chytrá dezinfekce virů a bakterií

Chytrá dezinfekce virů a bakterií

Cyhtrá dezinfekce COVID-19
21 DENNÍ ÚČINNOST - CHYTRÁ DEZINFEKCE
Vedle specializace na dezinfekci vody aplikujeme i preventivní dezinfekci na povrchy, a to s účinností až 21 dnů. Ve firmách, školách, kancelářích, úřadech, domovech seniorů, u přepravních společností (firemní, ale i osobní automobily). Samozřejmostí je vystavení protokolu o dezinfekci, nebo i nálepky.

METODY DEZINFEKCE PROSTORŮ A POVRCHŮ

Každý prostor je specifický a každý náš zásah je ojedinělý, tedy vždy pracujeme na míru daného místa aplikace s ohledem na materiály, zvýšený pohyb lidí a další faktory. Nanášíme především polymerovou dezinfekci elektrostatickým fogováním. Naše dezinfekce je charakteristická silným, dlouhotrvajícím antibakteriálním, antivirovým, protizápachovým a protiplísňovým účinkem bez negativních vlivů na jakékoli ošetřované materiály (sklo, dřevo, kovy, plast, papír, textilie, gumu). Neškodí lidem, zvířatům ani rostlinám. Vyniká širokým spektrem účinku – baktericidním, virucidním, fungicidním a proti kvasinkovým.

Dle typu prostoru a potřeby polymerovou dezinfekci kombinujeme i s ozonováním (ozón vedle vlastní dezinfekce zbaví místnost, nebo automobil veškerých pachů a nežádoucích organismů.) Dezinfikovaný prostor dělíme dle členitosti na jednotlivé sekce dle zatížení v provozu s ohledem na exponovaná místa.

DEZINFEKCE AUTOMOBILŮ

Interiér Vašeho automobilu vydezinfikujeme ozonem na počkání. Zbavíte se tak jednou provždy veškerých virů, bakterií, ale trvale i jejich příčin včetně nežádoucích PACHŮ (cigaretový kouř, organický i anorganický zápach apod.) Součástí je samozřejmě vydezinfikování klimatizace, pylového filtru a celého ventilačního systému. Ozon trvale odstraňuje příčiny zápachu. Na dotyková místa exteriéru i v interiéru pak naneseme dlouhopůsobící dezinfekci.

POPTÁVKA - KOLIK STOJÍ SLUŽBY DEZINFEKCE?

Nezávazně zpracujeme nabídku dle zadání podle typu prostoru (popište místo určení, typ provozu, metry čtvereční, popřípadě výšky stropů, počet místností atd.) Zpracujeme Vám rychlou a nezávaznou nabídku. Cena polymerové dezinfekce se liší dle metrů čtverečních, tedy dle velikosti. Dezinfikujeme i exteriéry, například dětská hřiště, lavičky atd. Vždy zvolíme adekvátní metodu dezinfekce nebo jejich kombinaci pro danou aplikaci. Pro nabídku nás kontaktujte a popište zhruba velikost plochy.

ODBORNOST A ZKUŠENOSTI
Již 10 let nabízíme svým klientům služby v oblasti dezinfekce. Disponujeme osvědčením dle zák. 258/2000 Sb. o ochraně veřejného zdraví. Zajišťujeme zákazníkům trvalé zabezpečení v oblasti hygieny provozu a dosažení úspor. Díky použití speciálních postupů a ochranných pomůcek jsme schopni bezpečně dezinfikovat i tam, kde byla nákaza zjištěna. Lepší je však vždy nákazám předcházet a dezinfikovat pravidelně. Preventivní dezinfekce je dnes důležitá jako nikdy dříve. Zajišťujeme certifikované odběry vzorků a akreditované rozbory smluv. laboratořemi po celé ČR.

POMÁHÁME V BRNĚ SLATINĚ

Přísvěpek vložil