DEZINFEKCE VODY
Již více než 10 rokem se zaměřujeme na mikrobiologickou kvalitu vody: teplé, studené, chladící, nebo bazénové. Primární je pro nás komplexní řešení problému, kdy vedle mikrobiologické nezávadnosti u svých klientů dosahujeme také nemalých úspor ve spotřebě.

SPECIALISTÉ NA DEZINFEKCI VODY

Firmu DEZINFEX s.r.o. založil roku 2010 Lubor Pospíchal, který již více než 18 let úročí zkušenosti v oboru dezinfekce vody. V minulosti působil například jako koordinátor ve firmách zabývajících se převážně likvidací bakterie Legionella v teplé vodě nebo v německé společnosti vyrábějící regulační prvky.

Přímo se účastnil například eliminace této bakterie při prvním větším výskytu v IKEM v roce 1998. Tehdy zemřelo v ČR na legionelózu před úspěšnými úpravami hned několik lidí. Díky působení v těchto firmách získal praktické i teoretické zkušenosti a ocenění ze stovek různorodých objektů. Osobně odebral stovky mikrobiologických vzorků. Vedle eliminace bakterie Legionella byly v objektech doporučeny úspory na ohřevu a spotřebě vody.

I díky tomu do dnešního dne provozovatelé těchto objektů ušetřili několik desítek miliónů korun na provozu. To vše za maximální spokojenost klientů, kterých máme k dnešnímu dni několik stovek: Nemocnice, hotely a další provozy a budovy.

211500
ochráněných lidí za den
1821
odebraných vzorků
78 mil.
Kč jsme ušetřili na energiích
668 km
potrubí jsme vyčistili

ZKUŠENOSTI Z MNOHA PROVOZŮ

Dodáváme především dávkovací zařízení k dezinfekci pitné nebo teplé vody, o která se poté také staráme. Navrhujeme změny na ohřevu a distribuci teplé vody a dodáváme i kompletní výměníkové stanice, úpravny vod, solární zařízení atd.

Do dnešního dne jsme dodali stovky dávkovacích zařízení do nemocnic, hotelů, lázní, domovů pro seniory, věznic, bytových domů atd. Do objektů dodáváme také úsporné sprchy, perlátory, filtry, elixátory a další komponenty které souvisí s kvalitou a úsporou vody.

Firma DEZINFEX je připravena pro realizaci větších investičních celků. Máme zkušenosti s řízením mnoha dodavatelských firem, s nimiž průběžně spolupracujeme.

JDEME S DOBOU

Trvale spolupracujeme s mnoha certifikovanými laboratořemi po celé ČR a zajišťujeme zákazníkům pravidelný mikrobiologický i fyzikální monitoring. Během spolupráce s naší firmou garantujeme splňování všech platných vyhlášek a norem.

Stále se účastníme postgraduální výuky a výzkumů. Disponujeme mnoha osvědčeními i speciální vázanou živností pro vykonávání Speciální ochranné dezinfekce.

Tým DEZINFEX najde efektivní řešení i pro váš provoz.