SLUŽBY Z OBLASTI DEZINFEKCE VODY
Dlouhodobě se specializujeme na dezinfekci pitné, teplé, bazénové a technologické vody. Například u provozů které vyrábějí teplou vodu - tedy ohřívají vodu studenou je požadováno požadováno aby odebrané vzorky vody byly negativní na přítomnost bakterii legionela. Ať už jde právě o vodu teplou, studenou, vířivky, lázeňské provozy nebo bazény, poradíme Vám nejvhodnější řešení. Klademe důraz na hygienickou kvalitu vody, tedy eliminaci bakterií. Disponujeme širší škálou biocidů, včetně bazénové chemie.
Dezinfekce povrchů
Najdeme vhodnou dezinfekci pro každý prostor. Navrhneme efektivní provozní řád. Provádíme profesionální dezinfekci elektrostatickým fogováním. Eliminujeme veškeré bakterie a viry. Výsledky doložíme odebranými stěry.
Dezinfekce vody
Zbavíme bakterií vaši vířivku, hydromasážní vanu nebo bazén. Zaměřujeme se na výskyt např. Pseudomonas aeruginosa nebo koliformních bakterií. V bazénech umíme snížit obsah vázaného chlóru.
Úspory vody
Při dávkování dezinfekce do teplé vody můžete snížit teplotu ohřevu. Doporučíme i přezapojení ohřevu na stabilizovanou výstupní teplotu. Dodáváme i osvědčené spořiče vody dle potřeby a užitnosti.

Legionella pheumophila
Specializujeme se na eliminaci bakterie Legionella pneumophila. K dnešku jsme instalovali více než sto dávkovacích zařízení na teplé vodě.  Provádíme i havarijní jednorázové dezinfekce vodovodů.

Proč si vybrat nás

Kvalita podložená zákonem
Jsme držiteli živnostenského oprávnění dle zákona 258/2000 Sb. Důrazně varujeme před firmami nabízejícími podobné služby bez příslušného živnostenského oprávnění. Hrozí jim právní postih a především mohou ohrozit vaše zdraví!
Odběry vzorků
Získali jsme certifikát opravňující k odběru vzorků na mikrobiologické šetření. Odebíráme vzorky vod, stejně jako stěry a otisky z různých povrchů.
Širší nabídka biocidů
Disponujeme širokou nabídkou biocidů. Volíme takové, aby nedošlo k poškození materiálů a zároveň použití biocidu bylo co nejúčinnější při aplikaci v co nejnižší koncentraci.
Kvalifikované poradenství
Doporučíme případné technické změny vzešlé z monitoringu při samotné dezinfekci. Zaměříme se především na dosažení úspor a zlepšení obslužnosti distribučních míst.

Profesionálně pracujeme s dezinfekcí

  • Teplá a pitná voda
  • Povrchová dezinfekce
  • Bazénová voda
  • Mikrobiologické šetření
  • Úspory, poradenství při dezinfekci a školení zákazníků
  • Technologická a chladící voda
  • Prodej dezinfekce a příslušenství koncovým zákazníkům

Vedle služeb dezinfekce a úspor doporučených při vstupním monitoringu, nabízíme i odzkoušené produkty, jedná se o dezinfekce a vodní manufaktury. Najdete v našem e-shopu:

[/vc_column][/vc_row]