Cyhtrá dezinfekce COVID-19
21 DENNÍ ÚČINNOST - CHYTRÁ DEZINFEKCE
Vedle specializace na dezinfekci vody aplikujeme i preventivní dezinfekci na povrchy, a to s účinností až 21 dnů. Ve firmách, školách, kancelářích, úřadech, domovech seniorů, u přepravních společností (firemní, ale i osobní automobily). Samozřejmostí je vystavení protokolu o dezinfekci, nebo i nálepky.

METODY DEZINFEKCE PROSTORŮ A POVRCHŮ

Každý prostor je specifický a každý náš zásah je ojedinělý, tedy vždy pracujeme na míru daného místa aplikace s ohledem na materiály, zvýšený pohyb lidí a další faktory. Nanášíme především polymerovou dezinfekci elektrostatickým fogováním. Naše dezinfekce je charakteristická silným, dlouhotrvajícím antibakteriálním, antivirovým, protizápachovým a protiplísňovým účinkem bez negativních vlivů na jakékoli ošetřované materiály (sklo, dřevo, kovy, plast, papír, textilie, gumu). Neškodí lidem, zvířatům ani rostlinám. Vyniká širokým spektrem účinku – baktericidním, virucidním, fungicidním a proti kvasinkovým.

Dle typu prostoru a potřeby polymerovou dezinfekci kombinujeme i s ozonováním (ozón vedle vlastní dezinfekce zbaví místnost, nebo automobil veškerých pachů a nežádoucích organismů.) Dezinfikovaný prostor dělíme dle členitosti na jednotlivé sekce dle zatížení v provozu s ohledem na exponovaná místa.

DEZINFEKCE AUTOMOBILŮ

Interiér Vašeho automobilu vydezinfikujeme ozonem na počkání. Zbavíte se tak jednou provždy veškerých virů, bakterií, ale trvale i jejich příčin včetně nežádoucích PACHŮ (cigaretový kouř, organický i anorganický zápach apod.) Součástí je samozřejmě vydezinfikování klimatizace, pylového filtru a celého ventilačního systému. Ozon trvale odstraňuje příčiny zápachu. Na dotyková místa exteriéru i v interiéru pak naneseme dlouhopůsobící dezinfekci.

POPTÁVKA - KOLIK STOJÍ SLUŽBY DEZINFEKCE?

Nezávazně zpracujeme nabídku dle zadání podle typu prostoru (popište místo určení, typ provozu, metry čtvereční, popřípadě výšky stropů, počet místností atd.) Zpracujeme Vám rychlou a nezávaznou nabídku. Cena polymerové dezinfekce se liší dle metrů čtverečních, tedy dle velikosti. Dezinfikujeme i exteriéry, například dětská hřiště, lavičky atd. Vždy zvolíme adekvátní metodu dezinfekce nebo jejich kombinaci pro danou aplikaci. Pro nabídku nás kontaktujte a popište zhruba velikost plochy.

ODBORNOST A ZKUŠENOSTI
Již 10 let nabízíme svým klientům služby v oblasti dezinfekce. Disponujeme osvědčením dle zák. 258/2000 Sb. o ochraně veřejného zdraví. Zajišťujeme zákazníkům trvalé zabezpečení v oblasti hygieny provozu a dosažení úspor. Díky použití speciálních postupů a ochranných pomůcek jsme schopni bezpečně dezinfikovat i tam, kde byla nákaza zjištěna. Lepší je však vždy nákazám předcházet a dezinfikovat pravidelně. Preventivní dezinfekce je dnes důležitá jako nikdy dříve. Zajišťujeme certifikované odběry vzorků a akreditované rozbory smluv. laboratořemi po celé ČR.

POMÁHÁME V BRNĚ SLATINĚ

DALŠÍ SLUŽBY - DEZINFEKCE VODY
Dlouhodobě se specializujeme na dezinfekci pitné, teplé, bazénové a technologické vody. Například u provozů které vyrábějí teplou vodu - tedy ohřívají vodu studenou je požadováno požadováno aby odebrané vzorky vody byly negativní na přítomnost bakterii legionela. Zvláště v době pandemie COVID-19 by bylo spojení s legionelózou, tedy dalším respiračním onemocněním nežádoucí. Ať už jde právě o vodu teplou, studenou, vířivky, lázeňské provozy nebo bazény, poradíme Vám nejvhodnější řešení. Klademe důraz na hygienickou kvalitu vody, tedy eliminaci bakterií. Disponujeme širší škálou biocidů, včetně bazénové chemie.
Dezinfekce povrchů
Najdeme vhodnou dezinfekci pro každý prostor. Navrhneme efektivní provozní řád. Provádíme profesionální dezinfekci elektrostatickým fogováním. Eliminujeme veškeré bakterie a viry. Výsledky doložíme odebranými stěry.
Dezinfekce vody
Zbavíme bakterií vaši vířivku, hydromasážní vanu nebo bazén. Zaměřujeme se na výskyt např. Pseudomonas aeruginosa nebo koliformních bakterií. V bazénech umíme snížit obsah vázaného chlóru.
Úspory vody
Při dávkování dezinfekce do teplé vody můžete snížit teplotu ohřevu. Doporučíme i přezapojení ohřevu na stabilizovanou výstupní teplotu. Dodáváme i osvědčené spořiče vody dle potřeby a užitnosti.
Legionella pheumophila
Specializujeme se na eliminaci bakterie Legionella pneumophila. K dnešku jsme instalovali více než sto dávkovacích zařízení na teplé vodě.  Provádíme i havarijní jednorázové dezinfekce vodovodů.

Proč si vybrat nás

Kvalita podložená zákonem
Jsme držiteli živnostenského oprávnění dle zákona 258/2000 Sb. Důrazně varujeme před firmami nabízejícími podobné služby bez příslušného živnostenského oprávnění. Hrozí jim právní postih a především mohou ohrozit vaše zdraví!
Odběry vzorků
Získali jsme certifikát opravňující k odběru vzorků na mikrobiologické šetření. Odebíráme vzorky vod, stejně jako stěry a otisky z různých povrchů.
Širší nabídka biocidů
Disponujeme širokou nabídkou biocidů. Volíme takové, aby nedošlo k poškození materiálů a zároveň použití biocidu bylo co nejúčinnější při aplikaci v co nejnižší koncentraci.
Kvalifikované poradenství
Doporučíme případné technické změny vzešlé z monitoringu při samotné dezinfekci. Zaměříme se především na dosažení úspor a zlepšení obslužnosti distribučních míst.

Profesionálně pracujeme s dezinfekcí

  • Teplá a pitná voda
  • Povrchová dezinfekce
  • Bazénová voda
  • Mikrobiologické šetření
  • Úspory, poradenství při dezinfekci a školení zákazníků
  • Technologická a chladící voda
  • Prodej dezinfekce a příslušenství koncovým zákazníkům

Vedle služeb dezinfekce a úspor doporučených při vstupním monitoringu, nabízíme i odzkoušené produkty, jedná se o dezinfekce a vodní manufaktury. Najdete v našem e-shopu: